Kogukond

Avatud uste päev Barruses

Suve lõpus avas 30. juubelit tähistav Barrus kõigile huvilistele esimest korda oma uksed.
Paljud teavad, kes me oleme, on meist aastate jooksul korduvalt mööda sõitnud, aga ei tunne meid lähemalt. Seetõttu pühendasime päeva Võrumaa inimestele eesmärgiga veeta mõnusalt aega ja pakkuda võimalust meiega lähemalt tutvuda.

Võrumaa rahvas on Barruse jaoks oluline. Iga kuuenda võrumaalase tööandjana peame ennast Võrumaa kogukonna eestvedajaks ja jälgime, et meie tegemised panustaksid võrumaalaste heaolusse. Meile on oluline, et kodukant areneks, inimestel säiliks kindlustunne ja piirkonna metsad oleksid terved ning tugevad – seisame uhkusega oma inimeste ning Võrumaa eest.Kogukonnapäeval jagus tegevusi nii lastele kui ka täiskavanutele. Külastajad, keda oli lausa 1600, said oma käega valmistada linnumaju, lapsed said nautida maagilisi mulle ja hullata batuutidel.

Tantsulist vahepala pakkus meie kohalik tantsutrupp Showsteps ja muusikaga paitas meie kõrvu Hendrik Sal-Salleri ning Erko Laurimaa akustiline duo. Kohal olid ka Barrus Võru Võrkpalliklubi mängijad, kelle korraldatud spordimängud pakkusid kõigile põnevust. Toimusid erinevad rahvamängud ja ei puudunud ka loterii, kus õnnekäega inimestel oli võimalik võita Barruse meeneid.

Kõik külastajad said nautida Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna valmistatud suppi ja pannkooke. Muide, kokku küpsetati suisa 1260 pannkooki. Raiskamise vältimiseks kasutab Barrus tootmises alati materjali 100% ulatuses ära. Seda silmas pidades olid kogukonnapäeval kasutusel korduvkasutatavad nõud, et hoida loodust ja vähendada jäätmete teket.

Päeva populaarseim tegevus oli ringkäik meie tehases, millest huvilised said osa kogu päeva vältel. Kokku käis ringkäikudel pea 800 inimest. Suurimat elevust tekitas aga Piret Smagari ja Hando Kuntro valmistatud rabaroigastest elevant, mille näol on tegemist Eesti suurima puidust skulptuuriga.


Aitäh igale inimesele, kes meid külastas! Te olete imelised!Vaata videost, kuidas meie kogukond üheskoos aega veetis ja sellega ka Barruse peatselt saabuvat 30. sünnipäeva tähistas!

Viimased uudised

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on 30. aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.