Barrus AS

+372 785 0700

info@barrus.ee

Verijärve, Võru vald, Eesti, 65541

Komponentide müük

Morten Glinvad

Müügidirektor

+45 51 433393

morten@barrus.ee

Mirko Aia

Müügijuht (Baltimaad, USA, FI, UK, CET)

+372 513 6375

mirko@barrus.ee

Allan Færk Laustsen

Müügijuht (Skandinaavia)

+45 40 95 15 78

allan@barrus.ee

Virge Vahtrik

Kliendihaldur

+372 5919 8151

virge@barrus.ee

Lilyjan Viitak

Kliendihaldur

+372 5349 9860

lilyjan@barrus.ee

Tea Puurits

kliendihaldur

+372 5854 2032

tea@barrus.ee

Elina Kulaga

Müügiassistent

+372 526 4043

elina.kulaga@barrus.ee

Teele Vaarend

Kliendihaldur

+372 517 3696

teele@barrus.ee

Palgi ja kasvava metsa ost

Lauri Junkin

Palgi ostujuht

+372 509 1705

lauri.junkin@barrus.ee

Kristjan Kund

Kasvava metsa ostujuht

+372 520 6528

kristjan.kund@barrus.ee

Saematerjali ost ja müük

Janar Tatomir

Ostu- ja müügijuht, saematerjal

+372 529 3994

janar.tatomir@barrus.ee

Riina Sokk

Saematerjali ostuspetsialist

+372 512 5415

riina.sokk@barrus.ee

Anna-Liisa Mander

Saematerjali müügispetsialist

+372 514 6775

annaliisa.mander@barrus.ee

Tootmine ja administratsioon

Andres Linnasaar

Juhatuse liige

+372 785 0702

andres@barrus.ee

Martti Kork

Tegevjuht

+372 503 4448

martti@barrus.ee

Taavi Tenno

Äriarenduse projektijuht

+372 5388 6452

taavi.tenno@barrus.ee

Martin Pekk

Saetööstuse juht

+372 785 0718

martin@barrus.ee

Üllar Rohtla

Tehnikajuht

+372 785 0710

yllar@barrus.ee

Marje Kuklase

Pearaamatupidaja

+372 785 0703

marje@barrus.ee

Vaido Otsar

IT juht

+372 785 0703

vaido@barrus.ee

Eva Ilves

Töökeskkonnaspetsialist

+372 5696 6888

eva@barrus.ee

Signe Ploom

Personalispetsialist

+372 528 1996

signe@barrus.ee

Katrin Sõritsa

Personalipartner

+372 5884 6401

katrin@barrus.ee

Helin Vuks

Personaliassistent

+372 5425 0260

helin.vuks@barrus.ee

Liitu Barruse ühtehoidva meeskonnaga

Barrus on veerandsaja aastaga kasvanud piirkonna suurimaks tööandjaks ning liigutab sõna igas mõttes mägesid, panustades kohalikku kogukonda, edendades unikaalse tootmisega piirkonna majandust ning hoides kodukandi looduskeskkonna tasakaalu.

AS Barrus

info@barrus.ee
+372 785 0700
Verijärve, Võru vald,
Võru maakond 65541

${item.title}
Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.